WALENTYNKI W PARYŻU  

Paryż - stolica Francji, kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach. Nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię, pobudza talent artystów. Proponujemy zatem wielostronne bezpośrednie skonfrontowanie atmosfery zabytków, atrakcji, rozrywek miasta z paryskim mitem i własnymi wyobrażeniami. Aby poczuć ten niepowtarzalny klimat zapraszamy do „Serca Europy”.

W cenie

- 2 noclegi w Hotelu Formule 1
- 2 śniadania
- ubezpieczenie TU Europa KL 15000 EUR, NNW 3000 EUR, 300 EUR bagaż podróżny
- przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
- opiekę pilota
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
- rejs po Sekwanie

Cena regularna:
819 zł
Cena
tylko dla PGG: 729 zł
Obecnie brak dostępnych terminów dla tej oferty podróży.

Opis programu

DZIEŃ 1
Wyjazd wg rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Niemcy do Francji.
DZIEŃ 2
Przyjazd do Paryża w godzinach rannych, zwiedzanie centrum historycznego Paryża, La Cité – najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre Dame i Sainte Chapelle , dzielnica łacińska - Ogrody i Pałac Luksemburski, Panteon - miejsce spoczynku Marii i Piotra Curie oraz zasłużonych dla Francji, Sorbona, spacer przez ogrody Tuilieres do Luwru – dawnego pałacu królewskiego, obecnie muzeum sztuki – jedno z największych i najczęściej odwiedzanych na świecie. Przejazd do hotelu, nocleg.
DZIEŃ 3
Śniadanie, Przejazd pod Łuk Triumfalny możliwość wejścia na Łuk (panorama Paryża) i spacer po Champs Elysees reprezentacyjnej paryskiej alei, Pałac Invalidów z grobem Napoleona, Plac Trocadero, Wieża Eiffela, czas wolny. Dla chętnych rejs po Sekwanie. Przejazd do La Défense – najnowocześniejszej dzielnicy Paryża z Grande Arche - Łuk Defense), czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.
DZIEŃ 4
Śniadanie.Następnie dalsze zwiedzanie Paryża, min. Muzeum Perfum, Opera Garnier, spacer do Placu Vendome. Przejazd na Plac Pigalle, zwiedzanie Bazyliki Sacre Coeur, Plac du Tertre, czas wolny, spacer wieczorny po wzgórzu Montmartre z malownicza panoramą Paryża. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną, nocny przejazd przez Niemcy.
DZIEŃ 5
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Atrakcje w okolicy

Dowiedz się więcej

CENA NIE ZAWIERA:
- 30 EUR/os. płatne u pilota (zestawy słuchawkowe, metro, parkingi, taksa miejska)

DOPŁATY OPCJONALNE:
- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (płatne u pilota) - ok. 87 EUR/os. w tym:
* Wieża Eiffela 25 EUR/os.
* Rejs po Sekwanie 14 EUR/os.
* Karta Muzealna - Paris Museum Pass 48 EUR/os. (obejmuje wejścia m.in. do Hotel des Invalides z grobem Napoleona, Łuk Triumfalny, Panteon, Luwr)

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia:
- 2 obiadokolacji +140 zł/os.